Zdalna instalacja programu szpiegowskiego – proste kroki!

Aplikacje do szpiegowania wbrew pozorom nie muszą służyć do nielegalnych celów. Tego typu programy znajdują szerokie zastosowanie choćby w zakresie kontroli rodzicielskiej. Dlatego warto zastanowić się jak działają takie programy i jak wygląda zdalna instalacja programu szpiegowskiego na wybranym urządzeniu. To jak, możemy zaczynać?

Zdalna instalacja programu szpiegowskiego – podstawy

Zacznijmy od podstawowej wiedzy. Bez względu na to, którą aplikację do szpiegowania wybierzesz, jej proces instalacyjny będzie względnie ustandaryzowany. Z tego powodu istnieje spora szansa, że po przeczytaniu tego tekstu będziesz w stanie zainstalować praktycznie dowolny taki program. Dziś przedstawimy mSpy instalacja na zdalnym telefonie.

Aplikacje szpiegowskie na telefon – dlaczego mSpy?

mSpy jest Najlepsza Aplikacja Do Sledzenia Telefonu

Aby zainstalować aplikację mSpy, musisz przejść kilka prostych kroków. Nie będziesz mieć kłopotów nawet jeśli nie korzystasz z komputera czy telefonu w stopniu zaawansowanym. Wszystko dzięki przejrzystemu procesowi instalacji.

  1. Upewnij się, że na danym telefonie zainstalujesz aplikację.
  2. Załóż konto w serwisie producenta.
  3. Wybierz odpowiedni pakiet usług.
  4. Dokończ transakcję – na Twój adres e-mail zostaną wysłane dalsze instrukcje.
  5. Zastosuj się do wytycznych z maila – zainstaluj aplikację na docelowym urządzeniu.
  6. Wprowadź kod rejestracyjny, podany w wiadomości mailowej.
  7. Wejdź do zakładki „Control Panel” i wypełnij formularz na temat docelowego urządzenia.
  8. Gotowe! Rozpocznij monitorowanie telefonu przy użyciu mSpy!

Pamiętaj, by na poważnie podejść do punktu pierwszego. Aplikacje szpiegowskie na telefon to nie są uniwersalne programy, które zadziałają na każdym urządzeniu. Producent mSpy zapewnia, że aplikacja będzie poprawnie działać na telefon z systemem:

  • Android 5 lub wyższym,
  • iOS 11 – iOS 14.8.1 (w przypadku jailbreaku).

Szpiegowanie telefonu partnera bez instalacji

Producent oprogramowania mSpy przygotował również inną ciekawą opcję, którą jest aplikacja szpiegująca telefon mLite. Jest to program wymagający instalacji na telefonie docelowym, jednak jest ona równie prosta jak w przypadku mSpy.

W pierwszej kolejności otwórz Sklep Play lub AppStore na Twoim telefonie i zainstaluj aplikację „mSpy: Find my Friends Phone”. Po zakończeniu procesu uruchom program i zaloguj się przy użyciu danych dostępowych do serwisu producenta.

Następnie wybierz w aplikacji wolny slot, który chcesz wykorzystać na połączenie się z docelowym telefonem. Na ekranie pojawi się unikalny kod QR, który następnie należy zeskanować aparatem na urządzeniu docelowym.

Na docelowym smartfonie zainstaluj te samą aplikację i postępuj według poprzednich kroków. W menu aplikacji zmień w ustawieniach tryb działania programu, by pozwolić na monitorowanie. Udziel programowi niezbędnych zgód i zeskanuj uprzednio wygenerowany kod QR. Potwierdź połączenie na swoim telefonie. Podłączone urządzenie powinno już być widoczne w Twojej aplikacji.

Aplikacje szpiegowskie na Androida – jak wygląda instalacja?

Szpiegowanie telefonu partnera bez instalacji jest trudne, jednak dzięki aplikacjom takim jak mSpy nawet instalacja nie będzie trudna, a działanie programu skuteczne. Zastanówmy się zatem jak zainstalować ten program na telefonach z Androidem.

Pierwszym elementem instalacji jest wyłączenie zabezpieczenia Play Protect. Następnie pobierz plik .apk ze strony producenta. Uruchom go – jeśli pojawi się zapytanie czy zgadzasz się na instalację, potwierdź swój wybór.

Program powinien zostać po chwili poprawnie zainstalowany. W dalszej kolejności postępuj zgodnie z krokami, które zostały opisane powyżej dla telefonów z iOS.

Jeśli coś nie działa, być może program antywirusowy na Twoim telefonie traktuje aplikację jako zagrożenie. Jeżeli wciąż chcesz zainstalować mSpy, musisz dodać plik .apk instalatora do wyjątków. Dzięki temu przy kolejnej próbie pobrania antywirus nie będzie blokował mSpy.

Aplikacja mSpy posiada tryb działania w tle, jednak by nie pozostawić śladów, polecamy usunięcie pliku .apk z folderu Pobrane.

Podsumowanie

Aplikacje szpiegowskie mają różne wymagania, natomiast w przypadku mSpy wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na stronie producenta. Sam proces instalacyjny w wielu przypadkach jest do siebie zbliżony, w związku z czym nie będziesz mieć kłopotu z przeniesieniem się nawet na inny program do śledzenia i kontroli.

Telefony - zobacz ceny

Dodaj komentarz