Czy TVN International działa w UK?

Tak, TVN International działa w Wielkiej Brytanii i jest dostępny u niektórych operatorów kablowych i satelitarnych, w tym Virgin Media, Sky oraz EE.

Czy można ogladać PLAYER w UK po Brexicie?

Od 1 stycznia 2021 roku wprowadzono nowe zasady korzystania z usług TVN w Wielkiej Brytanii, ze względu na wyjście z Unii Europejskiej i wynikające z tego ograniczenia. Niemniej jednak, wciąż możesz skorzystać z pakietu International, który daje dostęp do wybranych materiałów Playera oraz kanałów LIVE. Warto jednak pamiętać, że ze względu na ograniczenia licencyjne w niektórych krajach, oferta International różni się zawartością od pakietów zakupionych w Polsce.

TVN International w UK

Dlatego TVN prowadził dedykowany kanał TVN International, w którym dostępne są kanały takie jak TVN24, ITVN, ITVN Extra, a także duża biblioteka VOD z producjami oryginalnymi TVN Player, a także z różnych kanałów tematycznych TVN. Cena TVN International to 50zł miesięcznie, 150zł za 4 miesiące lub 400zł za cały rok korzystania z serwisu.

Należy zaznaczyć, że w Wielkiej Brytanii nie ma możliwości korzystania z innych pakietów, nawet jeśli zostały zakupione w Polsce.

Ważne jest, że pakiet International zakupiony w Wielkiej Brytanii jest aktywny tylko na terenie tego państwa, a po przekroczeniu granicy nie będzie można z niego korzystać. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat pakietu TVN International, zapraszamy do odwiedzenia strony TVN Player International.

Telefony - zobacz ceny

Dodaj komentarz